Najlepsze słoiki na przetwory i kiszonki - hurtownia

Sezon lata i jesieni w Polsce to czas gorączkowych przygotowań wyrobów z płodów rolnych, owoców oraz warzyw. W wielu domach trwają wtedy prace nad przetworami, których smakiem można później rozkoszować się w długie zimowe wieczory. Niezwykłe walory smakowe to nie wszystko co świadczy o popularności domowych przetworów. Jest to sposób na zapewnienie najbliższym zdrowej żywności, zawierającej mnóstwo witamin, które wzmacniają odporność, tak bardzo nam potrzebnej w sezonie grypowym. Gospodynie prześcigają się w przepisach na dżemy, konfitury, kompoty, sałatki, kiszonki itp. Jednakże, aby móc zamknąć te wszystkie smakołyki, należy wybrać najlepsze szklane słoiki. Bowiem każdy z typów przetworów wymaga zastosowania odpowiedniego zamknięcia, wielkości oraz rodzaju słojów i słoików.

Słoiki szklane na przetwory i konfitury

Słodycz owoców oraz wyjątkowy smak warzyw to nie tylko sezonowa rozkosz dla podniebienia. Dzięki domowym przetworom możesz cieszyć się nimi oraz zdrowotnymi właściwościami przez cały rok. Każdy z tych wyrobów wymaga zastosowania odpowiedniego opakowania, który sprosta wszelkim zadaniom. Dostępne w naszej ofercie szklane słoiki na przetwory to doskonały wybór. Są one wykonane ze szkła najwyższej jakości.

kiszonki i zaprawy

Słoiki na przetwory paleta

 

Nasze produkty to nie tylko synonim solidności, ale także pięknego wykończenia, dzięki któremu wyroby będą cieszyć nie tylko kubki smakowe najbliższych, ale także oko. W ofercie posiadamy szereg rodzajów słoików, wyróżniających się wieloma pojemnościami, szerokościami oraz zdobieniami. Słoiki o większej pojemności zapewnią radość domowników ze smakowitych warzywnych sałatek i surówek. Znów te mniejsze to doskonały wybór na zamknięcie słodyczy malin, porzeczek i wielu innych owoców, które uda się zebrać. Każdy ze słoików można zaopatrzyć w wyjątkową zakrętkę, której projekt graficzny oddaje smakowite wnętrze. Dostępne wzory owoców sezonowych oraz warzyw to żywy obraz jakby właśnie zostały one zebrane z Twojego ogródka.

U nas kupisz palety słoików na przetwory

Nasza hurtownia słoików szklanych umożliwia składanie zamówień palet szklanych słoików, dzięki czemu możesz ujednolicić wygląd tegorocznych wyrobów w ich oprawie. Również zyskujesz atrakcyjne ceny oraz pewność, że nie zabraknie słoików, podczas przygotowań przetworów.

Słoiki na przetwory dla hoteli

Słoiki są najlepszym sposobem na bezpieczne zamykanie w nich żywności oraz na niezmarnowanie jej. W hotelach często wydaje się przetwory, sosy czy dodatki do dań. Zamknięcie ich w naszych słoikach gwarantuje, że zawartość nie wydostanie się na zewnątrz, a doświadczenia smakowe gości zostaną na dłużej. Nie ma znaczenia, czy potrzebują Państwo umieścić w słoiku przetwory owocowe, mięsne czy warzywne. Każdy rodzaj żywności może być przechowywany w tych słoikach.

Hurtowe zamówienie słoików w Polpak wiąże się ze zmniejszeniem kosztów, a jednocześnie zyskuje się tak samo wyglądające słoiki. Na pewno wiedzą Państwo, że spójność wizerunkowa jest bardzo ważna. Dostępne są w różnych pojemnościach oraz z różnymi zdobieniami.

Wszystkie pyszne przetwory hotelowe dla gości zmieszczą się w nasze słoiki. Dostępne są małe rozmiary w niskich wersjach – 200 i 250 ml – które z dodatkiem wstążki będą wyglądać bardzo stylowo i staną się małym upominkiem. Możliwe jest też zamówienie większych pojemności. Wszystko zależy od Państwa potrzeb.

Słoików na przetwory palety – hurtownia

Przygotujemy dla Ciebie ofertę

Słodki upominek w szklanym słoiku

Wyjątkowy smak domowych przetworów to okazja nie tylko do kosztowania ich przez domowników, ale także podzielenia się swoimi wyrobami z innymi. W ofercie hurtowni możesz zaopatrzyć się w słoiki na przetwory, które świetnie nadają się na drobne upominki. Planujesz wesele lub degustację firmowych wyrobów? Zaopatrz się w specjalne słoiki, które uradują Twoich gości albo klientów. Ten słodki i smakowity upominek przewyższa wszelkie inne wyroby, będąc prezentem prosto z serca.

Smak lata zamknięty w szkle – słoiki na przetwory

Szklane słoiki zatrzymują smak lata na dłużej, dzięki czemu zyskujemy jego smak nawet w największą zimową zawieruchę. Dzięki przetworom mamy możliwość wzbogacenia swojej diety o wartościowe potrawy. Przygotowywanie domowych weków to również doskonała okazja do wspólnego spędzania czasu, któremu towarzyszy mnóstwo śmiechu i zabawy. W zabieganym świecie przystajemy na ten jeden moment, aby celebrować więzi nas łączące oraz tradycję i przepisy przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Sprawdź również naszą ofertę słoików szklanych na miód!